سوالات متداول


اسکالپشور چیست؟

اسکالپشور یک دستگاه پیکرتراشی غیرتهاجمی برای کاهش چربی های مقاوم در نواحی مختلف مانند شکم، پهلوها، پشت، درون و بیرون رانها، ناحیه غبغب و زیر چانه است. هر فرآیند 25 دقیقه ای می تواند تا 24% سلول های چربی تحت درمان را بدون جراحی از بین ببرد.

آیا اسکالپشور برای من مناسب است؟

اسکالپشور برای افرادی با نواحی ناهماهنگ در بدنشان، به خصوص آن قسمتها که به نظر مقاوم به رژیم غذایی و ورزش هستند، ایده آل است.

من به چند جلسه درمان نیاز خواهم داشت؟

بیماران با هم متفاوتند. کلینیک ارائه دهنده درمان، یک برنامه درمانی اختصاصی برای رسیدن به اهداف مطلوب شما طراحی خواهد کرد. بیشتر بیماران، بهترین نتیجه را زمانی مشاهده می کنند که نواحی متعددی را مورد درمان قرار می دهند. از کلینیک ارائه دهنده درمان مد نظر خود، درباره برنامه درمانی که برای شما مناسب است سوال کنید.

در طی جلسه درمان خود منتظر چه چیزی باشم؟

بیشتر بیماران در طول درمان، یک گرمای عمیق و/یا حس سوزش به طور دوره ای احساس می کنند که عموماً به خوبی قابل تحمل است.

پس از چه مدت، نتایج را خواهم دید؟

بیماران می توانند نتایج را در مدت کوتاه 6 هفته پس از درمان یعنی هنگامی که بدن شروع به تخلیه سلول های چربی تخریب شده می کند ببینند و نتایج بهینه معمولاً 12 هفته پس از درمان اولیه دیده می شود.

نتایج تا چه مدتی باقی می مانند؟

سلول های چربی تحت درمان، در طول فرآیند تخریب شده و دوباره تولید نخواهند شد.

چه مدت طول میکشد تا من بتوانم فعالیت های روزمره خود را از سر بگیرم؟

با اسکالپشور هیچ دوره نقاهتی وجود ندارد، بنابراین شما می توانید جلسه درمان را در زمان ناهار خود داشته و به سرعت به کار بازگردید.

تفاوت کاهش چربی و کاهش وزن چیست؟

تعداد سلول های چربی ذخیره شده در بدن ما در دوران بزرگسالی معمولاً ثابت می ماند. وقتی ما وزن از دست می دهیم، انداره سلول های چربی کوچکتر می شود، اما تعداد کاهش نمی یابد. حتی با ورزش و رژیم غذایی، افراد بسیاری برای کاهش وزن در نقاط دردسرسازشان دچار مشکلند. پس از درمان با اسکالپشور، سلول های چربی به طور دائمی از بین رفته و باز نخواهند گشت.

مراکز ارائه دهنده

اسکالپشور یک روش درمان مورد تایید FDA بوده که تعداد سلول های چربی را در نواحی خاص کاهش می دهد.
مرکز ارائه دهنده خدمات اسکالپشور را همین امروز پیدا کنید!

 

Contact Us

We're not around right now. But you can send us an email and we'll get back to you, asap.

قابل خواندن نیست؟ تغییر متن. captcha txt